Taekwon-do sikerek

Február 29-én és március 1-én Mogyoródon rendezték meg az idei Taekwon-do magyar bajnokság küzdelmeit gyermek, serdülő, ifjúsági és felnőtt korosztály részére. Iskolánkat gyermek korosztályban a 3.a osztályos Bálint Liza és Lotti képviselte szép sikerrel: Liza 1., Lotti 2. helyen végzett. A formagyakorlat során Bálint Liza 2., Bálint Lotti a 3. helyet szerezte meg.

Liza és Lotti az első sorban állnak

Ugyancsak sikeresen szerepelt a 8.a osztályos Bartha Kornél, aki 5 érmet hozott egyéni erőtörésben.

Mivel elmúlt 14 éves, felkerült az ifi kategóriába, és végre először törhetett. Kézzel és lábtechnikával bronz érmet, egyéni küzdelemben szintén bronzot, csapat speciál törésben ugyancsak bronzot, csapat erőtörésben ezüstöt, és csapat küzdelemben arany érmet hozott.

Bartha Kornél a kép jobb szélén, középen Enyingi László vezető edző

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük