Szép sikerrel szerepeltek tanulóink a Silver Dance táncversenyen

Március első hétvégéjén rendezték Balatonfüreden Silver Dance táncversenyt, melyen az iskolánk négy tanulója is részt vett.

A verseny célja egy olyan igényes és minőségi táncverseny szervezése és hagyománnyá teremtése volt, ahol a táncosok – amellett hogy jól érzik magukat – szakmailag is fejlődni tudnak, valamint hogy, versenyzési lehetőséget biztosítsanak a nagyobb versenyek előtt.

A verseny iskolánk szempontjából szép sikerrel zárult. A 6.a osztályból Szakály Zorka és Sebestyén Mia Málna duóban I. helyezett lett. A 7.b osztályból Ódor Kamilla és 8.a osztályból  Sebestyén Emma csapatban I. helyet szerzett, Emma pedig szólóban szintén I. helyezést ért el.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük