Arany minősítést kapott kisegyüttesünk

“Tiszán innen, Dunán túl” címmel általános- és középiskolás diákok számára országos népdaléneklési minősítő versenyt indított az Oktatási Hivatal.

A Veszprém megyei döntőt, melyet az OH Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja szervezett, április 10-én tartották a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtárban. Iskolánk az I. korcsoport kisegyüttes kategóriájában nevezett, Cseresznyés Zsuzsanna tanárnő vezetésével. Tagjai voltak: Báthory Csilla (6.b), Ódor Kamilla (5.b) és Sós Henrietta (5.b) osztályos tanulók.

A népes mezőnyt neves szakemberekből álló zsűri hallgatta meg és értékelte. Iskolánk kisegyüttese arany minősítést kapott, és további szereplésre készülhet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük