Sikeresek voltunk az országos angol tanulmányi versenyen

A London Bridge háromfordulós angol tanulmányi versenyre sok éve nevezzük be iskolánk diákjait a Napsugár Alapítvány a Gyermekekért támogatásával.

A TITOK Oktatásszervező BT által meghirdetett felmenő rendszerű verseny 2. fordulóján 278 iskola diákja méretette meg magát. Összesen 819 hetedik osztályos tanuló vett részt ezen, köztük iskolánk tanulói is: Nagy Zs. Ádám 7.a és Kujber Vivien 7.b osztályos tanulók.

Legnagyobb örömünkre mindketten bejutottak a 3. fordulóba, mely egyben az országos döntőt jelentette. Ennek megrendezésére április 15-én Budapesten, a Műszaki Egyetem központi épületében került sor. 90 iskola 143 diákja közül Kujber Vivien 8. helyezést ért el, Nagy Zs. Ádám 9. lett.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük