Különdíj az angol nyelvű előadásért

Több mint húsz középiskolai és általános iskolai tanuló által készített és előadott prezentációt értékelt a zsűri a Gengland országismereti verseny döntőjében, amelyet a várpalotai Faller Jenő Szakképző Iskola szervezett a közelmúltban.

A versenyzők között ott volt iskolánkból Lakner Virág és Sanda Gábor is (8.b), utóbbi különdíjat kapott angol nyelvű előadásáért.

Gábor választott témaköre Portsmouth angol város bemutatása volt. Portsmouth, a délkelet-angliai régióban fekvő Hampshire megye második legnagyobb városa. A város az Egyesült Királyság egyetlen városa, ami teljes egészében külön szigeten van, habár a Brit-szigetre épült elővárosok is tartoznak hozzá.

A versenyről a Várpalotai Hírek május 25-én megjelent száma is tudósított.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.