Sikeres ECDL vizsga

A 2017/18. tanévben 7 tanuló végezte el az iskolánk által biztosított ECDL (Európai Számítógép-használati Jogosítvány) vizsgára felkészítő tanfolyamot.

A 7 modulból álló rendszer Prezentáció című témaköréből május 31-ére írták ki a vizsgát az I. István Szakgimnáziumban (Székesfehérvár, Várkörút 31.), melyen valamennyien részt vettek. A gimnázium írásbeli tájékoztatása szerint a vizsga mindnyájuknak sikerült. Az ECDL szabályzata szerint a bizonyítványt 4 sikeres vizsga után állítják majd ki. Reményeink szerint a következő tanévben a tanulók még egy sikeres vizsgát tehetnek, ami a jelenlegivel együtt bekerülhet a középiskolai adatlapjukba is.

Idén vizsgázott tanulóink:
7.a:
Nagy Zs. Ádám
7.b:
Czene Ádám
Fehér Laura Nóra
Gáspár Richárd
Kujber Vivien
Szücs Patrik
Vajda Szabolcs Kornél

A vizsgához szükséges regisztráció költségét (amely 4 évre szól) és a mostani vizsga díját a Napsugár Alapítvány a Gyermekekért elnevezésű szervezetünk biztosította.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük