Iskolánk kórusa is szerepelt a Napfény Női Kar koncertjén

Idén iskolánk kórusa is szerepelt a Napfény Női Kar évadzáró anyák napi koncertjén a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtárban. Lovrek Károly kórusvezető és együttese május 30-án már 15. alkalommal zárta így az évadot, összekapcsolva az anyák napi köszöntéssel.

A már hagyományosan dallal kísért bevonulás után a koncert első részében a Kék ibolyácska, az Alleluja és a Néked zeng ez a dal című művek hangzottak el, Endl László zongorakíséretében. A kórus alapító tagjai között iskolánk pedagógusai közül többen is ott vannak.

Utána az anyák napja alkalmából Tóthné Vad Edit Hulej Emese: Ajándék című novelláját olvasta fel.

Iskolánk kórusa is felkérést kapott az idei koncertre, melynek örömmel tett eleget. Cseresznyés Zsuzsanna kórusvezető erre az alkalomra Népdalkánonnal, Kocsár Miklós kórusdalaival és Weöres Sándor megzenésített verseivel készült, gitáron kísérve néhány dalt. Zongorán közreműködött Kujber Vivien 7.b osztályos tanuló.

A koncertet a Napfény Női Kar fejezte be a közönség nagy örömére.

További fotók, képgaléria

Napfény Női Kar – videó I.

Horváth István Általános Iskola énekkara – videó

Napfény Női Kar – videó II.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük