Ezüstérem és gólkirályi cím a kistérségi foci kupán

Június 8-án rendezték meg a pétfürdői alapítványi pályán a kistérségi foci kupát, melyen 3 csapat vett részt. Az első mérkőzésen a várpalotai Várkerti iskola 2:0-ra nyert az ugyancsak várpalotai Magániskola ellen. Utána következett iskolánk csapata a Várkertiekkel, az eredmény 2:2, döntetlen lett. Az utolsó mérkőzésen sikerült 2:0-ra győznünk a Magániskola csapata ellen.

Végül a gólarány döntött a Várkerti iskola javára, mi az ezüstérmet gyűjthettük be.

A díjkiosztón minden gyerek pizzát, banánt, üdítőt kapott. Gólkirályi címet is hirdettek, melyet Pék Bálint, iskolánk 5.a osztályos tanulója vehetett át.

Köszönet illeti a szervezésért Tránszki Lászlót és kollégáit. Csapatunk felkészítői Járási Adrienn és Balogh Klára voltak.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük