Világbajnok táncosok

Hat világbajnoki címet szerzett, emellett fél tucat érmet és számos szép helyezést ért el a pétfürdői Dance Action Sportegyesület a Dancestar ESDU World Finals elnevezésű nagyszabású táncos megmérettetésen, amelynek Horvátország adott otthont. Az egyesületben számos diák táncol iskolánkból.

A Dance Action Sportegyesületet 2013-ban alapította Pétfürdőn Kollarics-Kalocsa Ágnes. A többszörös Európa- és országos bajnok, valamint világbajnok egykori versenyaerobikos táncos 35 gyerekkel kezdte el a foglalkozásokat a helyi közösségi házban. Ma már több mint nyolcvan fiatal tanulja nála a mozgásforma alapjait, illetve a tanulóidőszakon már túl is van a társaság, amely fantasztikus eredménysorát nemrég világbajnoki éremesővel bővítette. Sikereikről a Veol hírportál számol be részletesen.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük