Jutalomkirándulás, díjazott alkotások

Az “Egy nap a biztonságért – egy nap az iskolában” című projektnap rajzversenyének eredményhirdetése június 8-án volt Tihanyban, a Balaton-felvidéki Nemzeti Park Levendula Ház Látogatóközpontjában, ahová 13 alsó tagozatos tanulónk kapott meghívást.

A díjátadón kiemelték iskolánkat, mert az összes díjazott közül a mi diákjaink szerepeltek a legsikeresebben.

A díjazottak: Németh Nikoletta 1.a, Kujber Marcell 1.a, Molnár Tamás 1.b, Csiki Zoltán 2.a, György Tamás 2.a, Bognár Csenge 2.a, Gombos Gabriella 3.a, Mórocz Bettina 3.a, Németh Abigél 3.a, Oroszi Gabriella 3.a, Pratsler Vivien 3.b, Sándor Mirabella 3.b, Csapó Emma 4.b.

A díjak átadása után a gyerekeket üdítő és pogácsa várta, majd megismerkedhettek a Levendula Ház kiállításaival, és ismeretterjesztő filmet néztek meg.

További fotók, képgaléria I.

További fotók, képgaléria II. – díjazott alkotások

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük