Adventi szerepléseink

Iskolánk énekkara és néhány osztálya, tanulója jelentős szerepet vállalt az adventi időszakban a pétfürdői ünnepségeken. December 13-án részt vettünk a  harmadik adventi gyertyagyújtáson, ahol Börczi Barnabás téli mesét mondott, Tóth Cintia és Báthory Csilla szavalt, iskolai énekkarunk énekelt. 

A település karácsonyi ünnepségén, december 14-én ötödik osztályosaink  – több más műsorszám mellett –  Móra Ferenc: A didergő király című művének mai adaptációját adták elő Kucsera Károlyné Kovács Szilvia drámapedagógus, Megyesi Pálné és Barták Péter osztályfőnökök betanításában. A színdarab nagy sikert aratott a közönség körében. 

A Falukarcsonyt Lakatos-Ézsiás Anita Karácsonyi álom című dalának együttes éneke zárta iskolánk ötödikeseivel.

Vasárnap, december 16-án a Szent László templomban iskolai énekkarunk is szerepet vállalt – nagy sikerrel – az adventi koncerten. 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük