Könyvtárhasználati vetélkedő eredményhirdetése

A magyar kultúra napjához kapcsolódva iskolánk könyvtárhasználati vetélkedőt hirdetett a 7. és 8. osztályos tanulóknak. (a vetélkedőről bővebben

itt

lehet olvasni.)

A feladatlapok értékelése után sor került az eredményhirdetésre. A legjobbaknak járó oklevelet és jutalomkönyveket Kömüves Judit, az intézmény vezetője és Barták Péter könyvtáros tanár adta át.

Első helyezett lett Csizmadia Flóra 8. b osztályos tanuló, második lett Fenyő Jordán a 7. b-ből, míg a harmadik helyet Sas Evelin (8. a) érdemelte ki. A vetélkedőn részt vettek még: Szalai Regina, Geiszler Dávid Olivér (8. a), Havrán Gerda, Eszenyi Viktória, Dornfeld Anita(8. b), Polgár Petra, Hajdú Vivien (7. a), Guttengéber Adrienn, Kovács Miklós Vajk (7. b).

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük