Harmadik hely csapatban a megyei atlétikai diákolimpián

Megyei atlétika diákolimpia 2. korcsoportjában május 8-án iskolánk csapata nyolc induló közül a 3.helyen végzett, csupán 2 ponttal lemaradva a 2. helyezettől. Egyéni összetettben Bognár Zsolt 4.b osztályos tanulónk szintén a 3. helyet szerezte meg 48 gyerek között.

A csapat tagjai: Bognár Zsolt, Kasza Barna, Kalocsa Kristóf, Patocskai Noel, Patocskai Áron, Viniczai Csongor, akik Járási Adrienn és Bizony Istvánné Balogh Klára tanítványai. A megyei egyéni versenyen 3-4 korcsoportban három tanulónk vett részt.

Helyezést ugyan nem értek el, de az élmezőnyben végeztek. Goda Doroti és Kováts Bende távolugrásban, Nagy Dávid pedig 1500 m-en szerepelt eredményesen.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük