Újabb táncverseny – tanulóink eredményei

Mazsorettes lányaink ismét eredményes hétvégén vannak túl. Ekkor rendezték Budapesten a XXXVI. Zuglói Táncfesztivált, melyen ismét jól szerepeltek az Eszterlánc Mazsorett Egyesület tagjai. Különböző okok miatt (betegség, sérülés stb.) többször kellett átalakítani a csapatok koreográfiáját az elmúlt három napban. Ennek ellenére szépen helytálltak!

Íme az eredmények:  
Liliom csoport: II. hely (Az iskolából szerepeltek benne: Fehér Tiffani, Nagy Vivien, Varga Darina, Sebestyén Mia Málna).

Százszorszép csoport: I. és egy II. hely ( Iskolából részt vettek: Bihari Nóra, Fehér Dzsenifer,Varga Darina, Szakály Zorka, Sebestyén Mia Málna, Parádi Veronika, Csiga Boglárka).
Sebestyén Mia Málna-Szakály Zorka: I. hely


Sebestyén Emma Alma: II. hely és Zugló kupa különdíj.
Jázmin csoport: I. hely ( iskolából: Ódor Kamilla, Sebestyén Emma Alma)


Viola csoport: I. hely, III. hely és Budapest Bajnoki Kupa különdíj (Iskolánkból: Kujber Vivien, Sebestyén Emma Alma) Emellett még a csapat még egy különdíjat egy első és egy második helyezést hozott el!

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük