Könyvtárhasználati vetélkedő

(Frissítve)

Idén ismét megrendeztük iskolánkban a könyvtárhasználati vetélkedőt Szilvásiné Szabó Csilla könyvtáros szervezésében. Október 17-én a 7., 8. évfolyamokból sokan vállalták a megmérettetést a könyvtárban. A feladatsor kérdései komoly kutatómunkát igényeltek a tanulóktól.

A válaszok értékelésére és az eredményhirdetésre október 21-én került sor. Akik versenyeztek: Bajj Marcell, Bécs Gergely, Gombos Erik, 7.a, Búza Zsanett, Majoros Zsolt, Révész Marcell, 7.b, Sebestyén Emma, Sebestyén Marcell, Micsunek Szandra, 8.a, Fenyő Jordán, Lálity Dominik, Strenner Barnabás, 8.b.

Valamennyi résztvevő egy-egy tollat kapott ajándékba. A győzteseknek Kőmives Judit igazgató gratulált, és Barták Péter intézményvezető-helyettes adta át a jutalom könyveket.

Legjobbak lettek: Bécs Gergely I. helyezés, Sebestyén Marcell II. helyezés, Lálity Dominik, Sebestyén Emma III. helyezés.

Lálity Dominik, Sebestyén Emma, Sebestyén Marcell, Bécs Gergely (balról jobbra)

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük