Szorgos tanulók, szülők, tanárok és papírhegyek

Iskolánk diákönkormányzata idén is meghirdette az osztályok számára a papírgyűjtést. A három héttel ezelőtti felhívás megmozgatta iskolánkat, hatalmas energiákat szabadított fel és papírhegyeket hordott össze.

Persze a tét is nagy volt, hiszen amelyik osztály a legtöbb papírt gyűjti, az tanítási időben egynapos kiránduláson vehet részt. Október 24-én délután megállás nélkül jöttek a szülők, tanulók, és tanáraik koordinálásával végtelen sorokban hordták a papírt.

Kucsera Károlyné Kovács Szilvia intézményvezető-helyettes, valamint iskolánk diákönkormányzatát segítő tanár, Völgyi Gábor végig ott voltak, irányították a papírgyűjtés folyamatát, mozzanatait, ellenőrizték a mérlegelést.

Komoly és felelősségteljes munka volt a pontos mérés, továbbá az osztályonként lemért papírmennyiség feljegyzése.

Hogy ki lesz a győztes, melyik osztály nyeri meg a jutalom kirándulást, az hamarosan kiderül, amikor összesítik az eredményeket.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük