Karácsonyi adománygyűjtés

Mintegy harminc ajándékos dobozt hoztak november végéig tanulóink felhívásunkra, amellyel a PontVelem Okos Program és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat közös szervezéseként idén is elindított nagyszabású karácsonyi jótékonysági akcióhoz csatlakoztunk (erről bővebben itt írtunk). Az adományt eljuttatjuk a kijelölt gyűjtőhelyre, ahonnan karácsony előtt elviszik majd a rászoruló gyermekeknek. Köszönjük az eddigi gyűjtést mindenkinek, aki segíteni próbált a szeretet ünnepének szebbé tételéhez. Aki még adakozni szeretne, az december 3-ig elhozhatja ajándékos dobozát az iskolába, és ígérjük továbbítjuk azt az akció szervezőinek.

Az ajándékokat hozó gyerekek és tanáraik egy csoportja

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük