Ünnepre hangolódva az iskolában

Már csak néhány hét van karácsonyig. Az adventi várakozáshoz iskolánkban is igyekszünk bensőséges hangulatot teremteni.

Az alsó és felső tagozatunk épületeiben is ezt a célt szolgálják azok a dekorációs elemek, amelyeket az iskola dolgozói, tanítók, tanárok a tanulókkal együtt készítenek és helyeznek el a folyosók falain, vitrinjeiben.

A diákönkormányzat felhívással fordult az osztályokhoz, teremdíszítési versenyt hirdetve, melynek győztesei buborékfoci-lehetőséget, illetve egy órás jégpálya-belépőt nyernek az egész osztály részére.

Az ünnepi készülődés hozzájárul az év vége hangulatához, amikor a családok együtt karácsonyoznak és jó hangulatban zárják az ó- és vidáman kezdik az új évet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük