Versenyeredmények a 2015-2016-os tanévben

Iskolai mesevetélkedő
2015. szeptember 30.

  I. Rónaszéki Virág 4. a
II. Salk Ramóna 4. a
III. Sebestyén Emma 4. a
III. Vajda Szabolcs 5. b

Köztársaság Kupa
2015. október 01.

Magasugrás megyei   I. helyezés: Jónás Gábor 5. a
III. helyezés: Barducz Martin 8. a

Könyvtárhasználati vetélkedő
           2015. október 15.

    I. Miskolczi Dorina 8. b
II. Farsang Bence 8. b
III. Szilágyi Szonja 7. b

Mesemondó verseny

1 – 2. osztály

    I. Csik Gergő 2. b
II. Csapó Emma 2. b
III. Simák Larina 1. a

Különdíj:
Márton Hédi 2. a
Sándor Mirabella 1. b

3 – 4. osztály

    I. Ódor Kamilla 3. b
II. Sanda Réka 3. a
III. Rónaszéki Virág 4. a

Különdíj:
Enyingi Sára 3. a
Hermann Bendegúz 3. b

Versmondó verseny
2016. március 7 – 8.

1 – 2. osztály

    I. Csapó Emma 2. b
II. Balogh Panna 2. b
III. Simák Larina 1. a

3 – 4. osztály

    I.Rónaszéki Virág 4. a
II. Viniczai Adél 3. a
III. Sebestyén Emma 4. a

Különdíj: Sarusi Kis Balázs 3. a

Felső tagozat

    I. Miskolczi Dorina 8. b
II. Sebestyén Lilla Maja 5. b
III. Parádi Ildikó 7. a

Különdíj: Somogyi Fruzsina 8. b

Iskolai angol kiejtési verseny
        2016. március 09.

5. osztály

I. Balogh Máté 5. a
II. Nagy Zs. Ádám 5. a
III. Kujber Vivien 5. b

6. osztály

I. Benke Léna 6. a
II. Lakner Virág 6. b
III. Sanda Gábor 6. b

7. osztály

I. Szakács Dániel 7.b
II. Csincsi Botond 7. b
III. Farkas Gábor 7. a

8. osztály

    I. Barducz Martin 8. a
II. Somogyi Fruzsina 8. b
III. Szomszéd Réka 8. b

Kistérségi Versmondó Verseny
           2016. március 11.

Alsós kategória különdíj: Rónaszéki Virág 4. a

HORVÁTH ISTVÁN NAPOK
      2016. március 21 – 23.

Daléneklési verseny

Szóló

    I. Ódor Kamilla 3. b
II. Báthory Csilla 4. b
III. Víg Krisztina 7. b

Csoport

Alsó tagozat

   I. 1. b osztály
II. 2. b osztály
III. Ódor Kamilla  – Sós Henrietta 3. b

Felső tagozat

    I. Játékos hullámok 4. a (Angoli Adrián, Báthory Bianka, Hajdú Vivien, Micsunek Szandra, Mészáros Károly, Sarvajcz Dorottya)
II. Két szép rozmaringszál 4. a ( Kovács Bende, Nagy Dávid)
III. Kalocsa Liliána – Sülle Barbara 5. b

Vetélkedő az Európai Unióról

    I. A tizenkét csillag 8. b
II. Csalamádé 6. b
III. Kékek 7. a

Matematika

1. osztály

    I. Sándor Mirabella 1. b
II. Simák Larina 1. a
III. Lakatos Bence 1. b

2. osztály

    I. Padragi Péter 2. b
II. Szóládi Péter 2. a
III. Pók Patrik 2. b

3. osztály

    I. Viniczai Adél 3. b
II. Bakó Julianna 3. a
III. Hermann Bendegúz 3. b

4. osztály

    I. Rajki Dávid 4. a
II. Sebestyén Emma 4. a
III. Csincsi Luca 4. b

5. osztály

    I. Nagy Zs. Ádám 5. a
II. Balogh Máté 5. a
II. Fehér Laura 5. a
III. Geiszler Olivér 5. a

6. osztály

    I. Mihálovics Krisztofer 6. b
II. Bodnár Dóra 6. b
III. Sanda Gábor 6. b

7. osztály

    I. Bajnai Bernadett 7. b
II. Molnár Bence 7. b
III. Farkas Gábor 7. a

8. osztály

    I. Fenyőházi Bendegúz 8. a
II. Miskolczi Dorina 8. b
III. Kasza Klaudia 8. a
III. Farsang Bence 8. b

Olvasás

1. osztály

I. Simák Larina 1. a
II. Bakó Natália 1. b
III. Pratsler Vivien 1. b

2. osztály

I. Habi Milán 2. b
II. Pók Patrik 2. b
III. Szakály Zorka 2. a

3. osztály

I. Viniczai Adél 3. b
II. Bránya Boglárka 3. b
III. Enyingi Sára 3. a

 

Olvasás – szépkiejtés

5. osztály

I. Balogh Máté 5. a
II. Kujber Vivien 5. b
III. Nagy Zs. Ádám 5. a

6. osztály

I. Bakács Marcell 6. b
II. Lakner Virág 6. b
III. Lovas Noémi 6. b

7. osztály

I. Szakács Dániel 7. b
II. Parádi Ildikó 7. a
III. Verespey Richárd 7. b

8. osztály

I. Somogyi Fruzsina 8. b
II. Miskolczi Dorina 8. b
III. Barducz Martin 8. a

 

Szépírás

1. osztály

I. Simák Larina 1. a
II. Bakó Natália 1. b
III. Börczi Barnabás 1. a

2. osztály

I. Pók Patrik 2. b
II. Márton Hédi 2. a
III. Akkermann Dóra 2. a

3. osztály

I. Simándi Emma 3. b
II. Bakó Julianna 3. a
III. Molnár Odett 3. a

 

Helyesírás

1. osztály

I. Bakó Natália 1. b
II. Lakatos Bence 1. b
III. Hajcsik Áron 1. a

2. osztály

I. Habi Milán 2. b
II. Pók Patrik 2. b
III. Szakály Zorka 2. a

3. osztály

I. Bakó Julianna 3. a
II. Simándi Emma 3. b
III. Rácz Robin 3. b

4. osztály

I. Sebestyén Emma 4. a
II. Hornyák Tamás 4. a
III. Nagy Dávid 4. a

5. osztály

I. Kujber Vivien 5. b
I. Vajda Szabolcs 5. b
II. Czene Ádám 5. b
III. Jánoki Eszter 5. b
III. Gáspár Richárd 5. b

6. osztály

I. Benke Léna 6. a
II. Keskeny Armand 6. b
III. Bakács Marcell 6. b

7. osztály

I. Víg Krisztina 7. b
II. Szakács Dániel 7. b
III. Farkas Gábor 7. a

8. osztály

I. Miskolczi Dorina 8. b
II. Somogyi Fruzsina 8. b
III. Takács Bianka 8. b

 

Történelem

5. osztály

I. Vajda Szabolcs 5. b
II. Gáspár Richárd 5. b
III. Kujber Vivien 5. b

6. osztály

I. Lakner Virág 6. b
II. Bodnár Dóra 6. b
III. Benke Léna 6. a

7. osztály

I. Bajnai Bernadett 7. b
II. Farkas Gábor 7. a
III. Csincsi Botond 7. b

8. osztály

I. Farsang Bence 8. b
II. Somogyi Fruzsina 8. b
III. Kiss Bálint 8. a

 

Angol nyelv

4. osztály

I. Hornyák Tamás 4. a
II. Lálity Dominik 4. b
III. Guttengéber Adrienn 4. b

5. osztály

I. Gáspár Richárd 5. b
II. Balogh Máté 5. a
III. Nagy Zs. Ádám 5. a

6. osztály

I. Sanda Gábor 6. a
II. Fehér Badics Barna 6. a
III. Bihari Márk 6. a

7. osztály

I. Farkas Gábor 7. a
II. Szakács Dániel 7. b
III. Schmidt Viktória 7. b

8. osztály

I. Farsang Bence 8. b
II. Somogyi Fruzsina 8. b
III. Miskolczi Dorina 8. b

 

Veszprémi Katasztrófavédelmi Verseny
Pétfürdő, 2016. április 06.

IV. helyezés

Iváncza Bernadett 8. a
Kasza Klaudia 8. a
Nagy Dorina 8. a
Tóth Vivien 8. a

 

Öveges Informatika Verseny
Balatonfűzfő, 2016. április 07.

II. helyezés

Farsang Bence 8. b
Geiszler Félix 8. a
Vadócz Kevin 8. a

XIV. helyezés

Csincsi Botond 7. b
Szakács Dániel 7. b
Verspey Richárd 7. b

 

Területi Csecsemőgondozó Verseny
Várpalota, 2016. április 21.

I. helyezés

Budai Patrícia 7. b
Nyirő Szimonetta 7. a
Parádi Ildikó 7. a

 

Megyei Csecsemőgondozó Verseny
Veszprém 2016. április 27.

III. helyezés

Budai Patrícia 7. b
Nyirő Szimonetta 7. a
Parádi Ildikó 7. a

 

Tasner napi tanulmányi verseny
Öskü 2016. április 28.

Angol verseny

5. osztály

III. Balogh Máté 5.a
IX. Gáspár Richárd 5.b

6. osztály

II.   Sanda Gábor 6.b
IV. Fehér-Badics Barna 6.a

7. osztály

III. Szakács Dániel 7.b
IV. Farkas Gábor 7.a

8. osztály

II. Farsang Bence 8.b
V. Somogyi Fruzsina 8.b

 

Matematika verseny

5. osztály

II. Balogh Máté 5.a
VII. Gáspár Richárd 5.b

6. osztály

VIII. Bodnár Dóra 6.b
XI. Lakner Virág 6.b

7. osztály

XI. Szakács Dániel 7.b
XIV. Farkas Gábor 7.a

8.osztály

I. Farsang Bence 8.b
VIII. Miskolczi Dorina 8.b

 

Körzeti Atlétika Verseny

Fiúk
I. helyezett

Pozsgai Dániel 5.a (1.)
Sági Barnabás 7.b (3.)
Bóka Péter 6.a (15.)
Varga Bence 7.a (17.)
Hegedüs Olivér 6.b (19.)
Tóth Norbert 6.b (22.)

III. helyezett

Józsa Tamás 4.b (7.)
Hornyák Tamás 4.a (9.)
Fenyő Jordán 4.b (10.)
Rostás Bence 5.b (19.)
Varga Ádám 4.b (20)
Rajki Dávid 4.a (33.)

III. helyezett

Jónás Gábor 5.a (1.)
Vadócz Kevin 8.a (2)
Bóka Martin 8.a (24.)
Németh Álmos 7.a (28.)
Horváth Szabolcs 8.b (30.)
Csanyiga András 8.a (31.)

Lányok
II. helyezett

Benke Léna 6.a (4.)
Lakner Virág 6.b (9.)
Gáspár Réka 6.a (12.)
Salamon Zsóka 7.b (13.)
Kutny Laura 6.a (15.)
Lovas Noémi 6.b (16.)

III. helyezett

Rostás Adrienn 4.a (13.)
Polgár Petra 4.a (16.)
Engi Fanni 4.b (17.)
Salk Ramóna 4.a (24.)
Németh Csenge 4.b (35.)
Nagy Eszter 4.b (40.)

 

London Bridge Angol Nyelvi Verseny
Országos Döntő
Budapest, 2016. április 24.

IV. helyezett
Farsang Bence 8.b

 

Körzeti Labdarúgó Diákolimpia
2016. április 26.

I. helyezett
Bóka Péter 6.a
Vancsek Arnold 6.a
Fehér-Badics Barna 6.a
Fenyő Jordán 4.b
Varga Ádám 4.b
Pék Bence 6.b
Pénzes Róbert 7.a
Varga Bence 7.a
Sági Barnabás 7.b
Török Gergő 6.b
Pozsgai Dániel 5.a
Gáspár Richárd 5.b

 

Területi Angol Szépkiejtési Verseny
2016. április 28.

5-6. osztály

I. Benke Léna 6.a

7-8. osztály

I. Szakács Dániel 7.b
III. Somogyi Fruzsina 8.b

 

Körzeti Atlétikai Diákolimpia
2016. április 27.

Magasugrás
I. Jónás Gábor 5.a
II. Barducz Martin 8.a
IV. Pozsgai Dániel 5.a
IV. Vadócz Kevin 8.a

Jónás Gábor
100 m I.
távolugrás II.
kislabda hajítás III.

Benke Léna
600 m II.
60 m III.

Bóka Martin 1500 m I.


 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.