Dobbantó program a tanulási nehézségekkel küzdő fiataloknak

A Dobbantó program közvetlen célja egy olyan szakiskolai előkészítő 9. évfolyami program kialakítása és megvalósítása, amely SNI és BTMN tanulók számára biztosít olyan egyéni ütemterven alapuló képzést, amely felkészíti őket a többségi oktatásban és képzésben való részvételre, a sikeres továbbhaladásra. A program közvetett célja, hogy a magatartási és tanulási zavarokkal küzdő, az iskolarendszerű oktatásban lemaradó, vagy a rendszerből már kisodródott 15-25 éves fiatalok számára a szakiskolai képzés bázisán az oktatás vagy a munka világába visszavezető, a sikeres egyéni életút megtalálásához eljuttató lehetőséget biztosítson. A várpalotai a Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tájékoztatója, valamint a jelentkezéshez szükséges letölthető dokumentum itt található:

Dobbantó program jelentkezési lap 2021

Vélemény, hozzászólás?