Hit- és erkölcstan oktatás a következő tanévben

A vonatkozó a jogszabály szerint minden évben május 20-ig lehet választani a szülőknek az etika/ hit-és erkölcstan oktatás között a következő tanévre. A tankönyvrendelés miatt azonban fontos, hogy a szülők erről március 31-ig nyilatkozzanak az osztályfőnököknél. Az állami etika oktatás mellett 3 egyház jelentkezett be a hit-és erkölcstanra: a Római katolikus, az Evangélikus és a Református egyház. Mindhárom 1, azaz egy fő jelentkezése esetén is vállalja az oktatást. Intézményünkben a hit-és erkölcstan oktatást vállaló egyházi jogi személyek adatait itt találják:

Hit- és erkölcstan oktatás 2021-2022. tanév

Hit – és Erkölcstan oktatásról a Veszprémi Főegyházmegye 2021-2022 tanév tájékoztatás

Hit – és Erkölcstan oktatásról Evangélikus egyházmegye 2021-2022 tanév tájékoztatás

Vélemény, hozzászólás?