Online-ból jeles! – Jelöld kedvenc tanárod

 Kisebb megszakításokkal, több mint egy év telt el azóta, hogy a gyerekek megismerkedtek az online oktatással. Az átállás szükséges volt, de nem könnyű. Pedagógusok, diákok, szülők próbáltak alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez. Mostanra, amikor már felmerül az iskolába való visszatérés lehetősége, mindenki számos tapasztalattal rendelkezik. Elismerés a pedagógusoknak, akik a megváltozott körülmények között mindent megtettek, hogy az oktatás színvonalát megtartva, segítsék a gyerekeket a tanulásban és abban, hogy minél könnyebben vegyék a karantén okozta akadályokat. Sokan dolgoztak azon is, hogy a közösségeket a nehéz helyzetben is valódi közösségként tartsák össze. A Bűnmegelőzés Napja (április 12.) alkalmából szeretné elismerni néhány, az online világában is kiemelkedő munkát végző pedagógus tevékenységét a gyerekek, szülők vagy akár a kollégák ajánlásai alapján a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács.

Mutasd magad! Pályázz és nyerj!

Hasonló módon a közösségépítésre helyezi a hangsúlyt a Bűnmegelőzés Napja alkalmából kiírt táncos kihívás, mely a gyerekeket és a fiatalokat az általuk kedvelt eszközökkel próbálja aktivitásra bírni. A jelöléseket és feltöltéseket 2021. április 12. és április 30. között várják, a sorsolásra 2021. május 7-én kerül sor. Az eredményeket az Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács honlapján hozzák nyilvánosságra:  https://bunmegelozes.info/hu/aktualis

Vélemény, hozzászólás?