Két osztályunk ismét járványügyi megfigyelés alá került

A Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatal Népegészségügyi Osztálya május 13-án a 8.a és 8.b osztályunk tanulóit május 20-ig, csütörtök éjfélig járványügyi megfigyelés alá helyezte. Ezen idő alatt a tanulóknak otthon kell tartózkodniuk, és a karanténra vonatkozó szabályokat (honlapunkon olvasható) be kell tartaniuk. A határozatokat iskolánknak küldik, mi fogjuk továbbítani a szülőknek. Kérem, a szabályokat feltétlenül tartassák be gyermekükkel, a hatóságok ellenőrizhetik azt, hogy a tanulók valóban otthon tartózkodnak. A karantén a családtagokra nem vonatkozik. Amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, haladéktalanul forduljanak orvoshoz! A tanulnivalót digitális úton küldjük a gyermekek számára. Első személyes jelenléttel történő tanítási nap május 21., péntek lesz.

Kőmives Judit sk. intézményveztő

Vélemény, hozzászólás?