Alkotó, fejlesztő játékokat várunk 6-14 éves gyerekeknek

Pedagógusaink a tanítás során, ha tehetik, gyakran használnak alkotó, kreatív játékokat, gondolkodtató, ügyességet fejlesztő eszközöket. Különösen igaz ez a délutáni foglalkozásokra, vagy éppen a különféle szünetekben szervezett felügyeletekre. A lehetőségeink azonban végesek, a játékok pedig az évek során megkopnak, elhasználódnak.

Készletünket szeretnénk bővíteni olyan, a 6-14 éves korosztály számára érdekes egyéni vagy társas játékokkal, eszközökkel, amelyek még nem annyira elhasználódtak, de a gyerekek már felnőttek, kirepültek a családi fészekből. Szívesen fogadunk megunt, használaton kívüli, de jó minőségű adományokat hétköznap munkaidőben 8-tól 16 óráig a Berhidai úti központi épületünkben. Köszönjük a segítséget!

Vélemény, hozzászólás?