Megérkeztek a következő tanév új tankönyvei

Borszukné Kropf Ilona, iskolánk tankönyvfelelőse szervezésében és Völgyi Gábor diákönkormányzatot segítő tanár segítségével a 8.b néhány tanulója hordta be az új könyveket

Az előző tanévek gyakorlatához hasonlóan augusztus 20. után megérkeztek elsőtől nyolcadik osztályig azok a Könyvtárellátó Nonprofit Kft.-től megrendelt tankönyvek, amelyeket az állam biztosít a tanköteles korú iskolai tanulóknak.

Kovács Bence az euDiákok Diákmunka Iskolaszövetkezet szervezésében dolgozott a tankönyvek behordásában

Borszukné Kropf Ilonának, iskolánk tankönyvfelelősének összesítése szerint a 3819 darab, közel 3 millió forint értékű tankönyv és munkafüzet hiánytalanul megérkezett. A diákok segítségével osztályonként összerakták, és az első tanítási napon, szeptember elsején a tanulók is megkapják a következő tanév csomagját a tartós tankönyvekkel együtt. Az első osztályosok már az iskolanyitogató foglalkozáson, augusztus 25-26-án átvehetik csomagjaikat.

Vélemény, hozzászólás?