Tanévnyitó ünnepség az első és ötödik évfolyamnak

Intézményünk rövid tanévnyitó ünnepségét augusztus 31-én, kedden 16 órától tartjuk az első és ötödik évfolyamosoknak a központi épületünk előtti parkban. A többiek szeptember 1-én 7.30 órától gyülekezhetnek az iskolánk mindkét épületének hátsó udvarán, és 7.45-től léphetnek be az épületekbe. Az első napon 4 osztályfőnöki órát tartunk. A tanítás elején Kőmives Judit intézményvezető az iskolarádióban összefoglalja a 4-8. évfolyamosoknak a tanév fontosabb feladatait, az iskola házirendjének betartandó pontjait. Utána következik a szervezési feladatok ismertetése, a tankönyvek, munkafüzetek kiosztása (táska szükséges a hazavitelhez), a házirend áttekintése, a tűz- és balesetvédelem megbeszélése, az órarend rögzítése az osztályfőnökök vezetésével. Ezután vagy az ebédet követően hazamehetnek azok a tanulók, akiknek a szülei nem kérik aznapra a napközit.

Vélemény, hozzászólás?