Kihirdettük a mesevetélkedő eredményét, megvannak a helyezettek

A népmese napjához kapcsolódva rendeztük meg szeptember 29-én a mesevetélkedőnket, amelyről itt olvashatnak. A vetélkedőnkön résztvevő 4. és 5. évfolyamosok képviselőinek A bujdosó macska című népmeséről szóló kérdésekre kellett válaszolni a feladatok során. A feladatlapokat Megyesi Pálné és Szilvásiné Szabó Csilla tanárnők értékelték. A 20 induló közül a legjobb eredményt az 5.a osztályos Kujber Marcell érte el, második helyezett Bálint Liza lett ugyancsak az 5.a osztályból, míg a harmadik helyet a 4.b osztályos Rummel Réka érdemelte ki. Ők oklevelet, jutalom könyveket, jegyzetfüzeteket és egyéb kisebb taneszközöket kaptak. Valamennyi induló emléklapot és jegyzetfüzetet kapott az eredményes részvételért.

Szilvásiné Szabó Csilla átadja a helyezettek: Kujber Marcell, Bálint Liza és Rummel Réka ajándékait

Vélemény, hozzászólás?