Járványügyi megfigyelést rendeltek el az oltatlan hetedik évfolyamosaink körében

Iskolánkban is felütötte fejét a koronavírus-fertőzés: egy hetedik évfolyamos tanulónk beteg lett, október 20-án reggel otthonából mentő vitte el. Betegségétől függetlenül Covid teszt vizsgálatot is végeztek nála, amely pozitív lett. A Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatalának Népegészségügyi Osztálya elrendelte az oltatlan és oltott, de tünetes hetedik évfolyamosok járványügyi megfigyelését október 28-ig. Az ő esetükben is elvégzik a tesztelést.

Az őszi szünetig hátralévő napokban nyomatékosan kérjük a Berhidai úti épületünkben tanulóinktól a maszkviselést, a fokozott kézmosást és kézfertőtlenítést. Az iskola dolgozói mindent megtesznek a járvány terjedésének megakadályozására, és ezt kérjük tanulóink szüleitől is. A tüneteket mutató gyermekeket haladéktalanul jelezzék háziorvosuknak, és lehetőség szerint végeztessenek Covid-tesztet.

Vélemény, hozzászólás?