Takarítót keresünk iskolánk Berhidai úti épületébe

Intézményünk egyik takarítói állashelye november 17-től megüresedik, betöltésére pályázatot hirdetünk. A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó személy önéletrajzát, végzettségét igazoló dokumentumait, 90 napnál nem régebbi, teljeskörű hatósági erkölcsi bizonyítványt, nyilatkozatot arról, hogy hozzájárul személyes adatai pályázattal összefüggő kezeléséhez, a munkáltatóhoz (Veszprémi Tankerületi Központ) való továbbításához. A takarítói állás határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban tölthető be, munkaideje heti 40 óra. A pályázat beküldési határideje 2021. november 2.. Postai cím: 8105 Pétfürdő, Berhidai út 54., e-mail: petisuli32@gmail.com. (Az iskola az őszi szünet alatt, október 25. és 29. között zárva tart.) Az elbírálás határideje 2021. november 12.. Az állás legkorábban 2021. november 17-től tölthető be.

Vélemény, hozzászólás?