A 4.a osztály és a 7. évfolyam több tanulója esetében rendeltek el járványügyi megfigyelést

December 2-án újabb tanulóinkról derült ki, hogy pozitív lett a tesztjük, emiatt járványügyi megfigyelést rendeltek el iskolánk teljes 4.a osztálya, valamint a 7.a és 7.b osztályok több tanulója esetében. Mivel a tesztelt és pozitív tanulók utoljára november 30-án voltak iskolában, így a járványügyi zárlat onnan számolandó a Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala Népegészségügyi Osztályának határozata szerint. Mivel a korosztályukat még nem lehetett oltani, ezért a 4.a osztály digitális munkarendre áll át december 9-ig bezárólag. Ők és a 7. évfolyam járványügyi megfigyelésbe vont tanulói legközelebb december 10-én, pénteken jöhetnek először iskolába. A többi 7. osztályosnak, akik oltottak vagy hiányzás miatt nem érintkeztek november 30. előtt a koronavírusos tanulóval, változatlanul jelenléti oktatás lesz.

Vélemény, hozzászólás?