Takarítót keresünk iskolánk Hősök terei épületébe

Intézményünk egyik takarítói állashelye január 1-től megüresedik, betöltésére pályázatot hirdetünk. Az állás kizárólag koronavírus elleni védettségi igazolvánnyal tölthető be.

A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó személy önéletrajzát, a koronavírus elleni védettségét és az iskolai végzettségét igazoló dokumentumait, 90 napnál nem régebbi, teljeskörű hatósági erkölcsi bizonyítványt, továbbá nyilatkozatot arról, hogy hozzájárul személyes adatai pályázattal összefüggő kezeléséhez, a munkáltatóhoz (Veszprémi Tankerületi Központ) való továbbításához.

A takarítói állás határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban tölthető be, munkaideje heti 40 óra, 11.00-től 19.00 óráig iskolánk Hősök tere 1.szám alatti, alsó tagozatos épületében. A pályázat beküldési határideje 2022. január 3. Postai cím: 8105 Pétfürdő, Berhidai út 54., e-mail: petisuli32@gmail.com. (Az iskola a téli szünet alatt, december 22. és január 2. között zárva tart.) Az elbírálás határideje 2022.január 10. Az állás legkorábban 2022. január 17-től tölthető be.

Vélemény, hozzászólás?