Gazdasági ügyintézőt keresünk iskolánkba

Megüresedés miatt gazdasági ügyintézőt keresünk, előreláthatólag január 17-i munkakezdéssel a Horváth István Általános Iskolába. Az állás közalkalmazotti jogviszonyban, határozatlan időre szól. A teljes munkaidős (40 órás) foglalkoztatás helyszíne Pétfürdő, Berhidai út 54., minimum középfokú végzettséggel, érettségivel, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal, kizárólag koronavírus elleni védettségi igazolvánnyal tölthető be. Pénzügyi területen szerzett végzettség, tapasztalat előnyt jelent. A munkakör feladatainak eredményes ellátása feltételezi a megbízhatóságot, precizitást, lelkiismeretességet. Jelentkezni lehet 2022. január 3-ig írásban, önéletrajzzal, motivációs levéllel, iskolai bizonyítványok másolatával, koronavírus elleni védettségi bizonyítvánnyal, erkölcsi bizonyítvánnyal a petisuli32@gmail.com e-mail címen. Érdeklődni december 22-ig a 06-88-598-910 vagy a 06-30-811-8127 telefonszámon lehet. (Az iskola december 23-tól január 2-ig zárva tart.)

Vélemény, hozzászólás?