Újabb tanulóinknál rendeltek el járványügyi megfigyelést

 Egy tanuló pozitív Covid tesztje miatt ismét elrendelte iskolánk 7.b osztálya esetében a járványügyi megfigyelést a Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala Népegészségügyi Osztálya. Azok a 7.a osztályos tanulók, akik egy csoportban voltak vele, szintén járványügyi megfigyelés alá kerültek.  A zárlat azokat nem érinti, akik oltottak, illetve akik az elmúlt napokban hiányzásuk miatt nem jártak együtt iskolába az érintett tanulóval. Mivel a tesztelt és pozitív tanuló utoljára január 5-én volt iskolában, így a járványügyi zárlat onnan számolandó a határozat szerint. Így tehát nekik az első jelenléti tanítási nap január 17., hétfő lesz, addig a Kréta rendszerben feltöltött tananyag, órai és házi feladatok alapján kell tanulniuk. A többiek változatlanul iskolába járnak és jelenléti oktatáson vesznek részt.

Vélemény, hozzászólás?