Színházban voltunk a Lázár Ervin Program segítségével

Az 5. évfolyamunk január 13-án tekintette meg a Veszprémi Petőfi Színház előadásában a Hagymácska című darabot. 

A Lázár Ervin Program keretében az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diákok részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítják a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét a Veszprémi Tankerületi Központ szervezésében.

A tanulókat csütörtökön délután a két osztályfőnök: Borszukné Kropf Ilona és Völgyi Gábor, valamint Megyesi Pálné kísérte a színházi előadásra.

A gyerekeknek igazi színházi élményben volt részük. Megcsodálhatták az épületet, a nézőteret, a díszleteket, az előadás egyes jeleneteit és színpadi látványvilágot. A Lázár Ervin Program folytatódik, és legközelebb a 8. évfolyamosok mennek Budapestre a Nemzeti Színház előadására.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?