Folytatódik a Lázár Ervin Program: színházlátogatás, cirkuszi előadás

Az országos szervezésű és lebonyolítású Lázár Ervin Program keretében szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítják a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét. Idén újra lehetőség nyílt a szolgáltatás igénybevételére a Veszprémi Tankerületi Központ szervezésében.

Az 5. évfolyamosok tanulói után, akik Veszprémben a Hagymácska című előadást nézték meg, a 8. évfolyamosok a Nemzeti Színház előadására készülnek január 24-én.

A hatodikosoknak február 9-én a Fővárosi Nagycirkusz Csillagtánc című előadásának megtekintésére nyílik lehetőség a teljesen térítésmentes program keretében.

Vélemény, hozzászólás?