Takarítót keresünk!

Intézményünk egyik takarítói állashelye hamarosan megüresedik, betöltésére pályázatot hirdetünk. Az állás kizárólag koronavírus elleni védettségi igazolvánnyal tölthető be. A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó személy önéletrajzát, a koronavírus elleni védettségét és az iskolai végzettségét igazoló dokumentumait, 90 napnál nem régebbi, teljeskörű hatósági erkölcsi bizonyítványt, továbbá nyilatkozatot arról, hogy hozzájárul személyes adatai pályázattal összefüggő kezeléséhez, a munkáltatóhoz (Veszprémi Tankerületi Központ) való továbbításához.

A takarítói állás határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban tölthető be, munkaideje heti 40 óra, 11.00-től 19.00 óráig iskolánk Berhidai út 54. szám alatti, felső tagozatos épületében. A pályázat beküldési határideje 2022. március 4. Postai cím: 8105 Pétfürdő, Berhidai út 54., e-mail: petisuli32@gmail.com. Az elbírálás határideje 2022. március 18. Az állás előreláthatólag 2022. április 1-től tölthető be.

Vélemény, hozzászólás?