Intézményünk munkarendje a nemzeti ünnep körüli napokon

Az előzetes programtervünknek megfelelően március 11-én, pénteken emlékezünk meg az 1848/49-es forradalom és szabadságharcról, hagyományoknak megfelelően ezúttal is a 7. évfolyamos tanulók műsorával. Mivel az előző hétig járványügyi szabályok voltak életben, illetve a tanulók közötti megbetegedések rendkívül nehézzé tették a próbafolyamatot, ezért a több részletben felvett műsort online módon, az osztálytermekben nézik meg a gyerekek.

Ezen a napon, pénteken 6 rövidített órát tartunk 12.25 óráig. A megemlékezésre a 6. órában kerül sor, utána ebédelhetnek, illetve hazamehetnek a gyerekek. Rendkívüli igény esetén délután összevont napközis felügyeletet biztosítunk 16 óráig. A március 15-i, keddi nemzeti ünnep előtt, hétfőn nem lesz tanítás az országos munkanap-áthelyezés miatt. Ezt követően szerdán és a hét többi napján – tantestületünk állásfoglalása értelmében – megszokott tanítási nap lesz, órarend szerinti időbeosztással.

Vélemény, hozzászólás?