Varázslatos előadás: RAIN – Esőcirkusz

Különleges élményben volt része iskolánk 6. évfolyamos tanulóinak április 28-án Budapesten a Fővárosi Nagycirkuszban. A Lázár Ervin Program részeként a RAIN – Esőcirkusz című varázslatos előadást láthatták a két osztályfőnök, Ácsné Kerekes Gabriella és Ácsné Sebestyén Éva vezetésével, Farkas Zsuzsanna és Fenyő Tibor pedagógusok kíséretében.

A vizes technika igazi kuriózum a magyar cirkuszművészet történetében, ennek köszönhetően egy egyedülálló vízi cirkuszi show-t láthatott a közönség. Az ismerős porond hol fényjátékos szökőkúttá, hol csendes tóvá, hol háborgó tengerré változott át, így egészítve ki a fellépő művészek csodálatos produkcióit.

Neon pillangókká változó levegőakrobaták, varázslatos illúziószámok, tréfás bohócok, a kupola alatt szárnyaló ara papagájok, mókás kutyaszám és megannyi csoda várta a gyerekeket a Fővárosi Nagycirkuszban.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?