Hamarosan kezdődik az iskola: várjuk az elsősöket!

Kedves Szülők, Gyerekek!
Már csak néhány hét és elérkezik a nagy nap, amikor megkezdődik az iskolai tanulás időszaka: szeptember 1-én reggel becsengetnek. Az erre való ráhangoláshoz, felkészítéshez iskolanyitogató foglalkozásokat szervezünk. Szeretettel várjuk az első osztályainkba beiratkozott gyerekeket augusztus 29-30-án, hétfőn és kedden 9 órától 11.00 óráig iskolanyitogató foglalkozásokra. Az első évfolyam osztályfőnökei, Héninger Ildikó és Németh Adrienn az alsó tagozatunk épületében (Pétfürdő, Hősök tere 1.) játékos foglalkozásokon ismertetik meg a gyerekekkel az iskola épületét, felszerelését, osztálytermeiket. Lehetőség lesz a bemutatkozásra, az osztálytársak megismerésére, mozgásos játékok, éneklés, daltanulás, rajzolás, színezés, papírhajtogatás, online játékok kipróbálására. Augusztus 30-án, kedden 16.00 órától szülői értekezlet lesz az 1. évfolyamunkra beiratkozott tanulók szüleinek. A tanévnyitó ünnepélyt augusztus 31-én, szerdán 17.00 órakor tartjuk iskolánk főépületének emlékparkjában (Berhidai út 54.)

Vélemény, hozzászólás?