A tanév első napjának tudnivalói

Tisztelt Szülők!

Az első tanítási napon, szeptember 1-én, csütörtökön 4 osztályfőnöki órát tartunk reggel 8 órától 11.45 óráig, elsőtől nyolcadik évfolyamig. A tanulók 7.30-tól 7.45 óráig gyülekezzenek az iskola hátsó udvarán, csengetéskor vonulhatnak be az osztálytermeikbe. Az órákon tájékoztatást kapnak az iskola házirendjéről, a baleset- és tűzvédelemről, megválasztják az osztály felelőseit. Megkapják az órarendjüket, tankönyveiket és munkafüzeteiket (az első osztályosok tankönyveiket az augusztus 30-án, kedden 16 órakor kezdődő szülői értekezleten veszik át). Kérjük, hogy a gyerekek a bizonyítványt, váltócipőt, iskolatáskát, üzenőfüzetet, írószert, tízórait (alsó tagozatban tisztasági csomagot) hozzanak magukkal! A 4. óra és ebédelés hazamehetnek. Igény esetén délután összevont napközis felügyeletet biztosítunk 15.30 óráig a Berhidai út 54. szám alatti központi épületünkben. Igényüket az augusztus 31-én, szerdán 17 órakor kezdődő tanévnyitó ünnepélyen az osztályfőnöküknek jelezzék.

Pétfürdő, 2022. augusztus 26.

Kőmives Judit

intézményvezető

Vélemény, hozzászólás?