Megérkeztek az új tankönyvek iskolánkba

Az osztályfőnökök alsó és felső tagozatban egyaránt megkapták a tanulóik részére összeállított tankönyvcsomagokat


Az előző évekhez hasonlóan a tanévkezdés előtt néhány nappal megérkeztek a tankönyvek iskolánk tanulói számára. A Nemzeti Alaptanterv 2020-ban bevezetett új tartalmához igazodva, évről évre gyarapodnak a megújított tankönyvek, munkafüzetek. Eddig az első, második, illetve ötödik, hatodik évfolyamosok tanulhattak az új tankönyvekből, most a harmadik és hetedik évfolyam újdonságai is megérkeztek. Az első évfolyamosok tankönyveit, munkafüzeteit a tanító nénik az augusztus 30-án, 16 órakor kezdődő szülői értekezleten adják majd át. A többiek az első tanítási napon, szeptember 1-én vehetik át tankönyveiket, munkafüzeteiket az osztályfőnöki órán.

Vélemény, hozzászólás?