Új vezetőket választott iskolánk diákönkormányzata

Simák Larina és Fülöp Gréta a diákönkormányzat új vezetői (jobbról balra)

A korábbi hagyományoknak megfelelően, a tanév elején ülésezett iskolánk diákönkormányzata. A szeptember 5-én megtartott összejövetelen az osztályok küldöttei meghallgatták és elfogadták Völgyi Gábornak, a diákönkormányzat segítő tanárának beszámolóját az előző tanév munkájáról, valamint az új tanév munkatervéről. A tagok egyöntetűen Simák Larinát, iskolánk 8.a osztályos tanulóját elnöknek és Fülöp Grétát, 8.b osztályos tanulót alelnöknek megválasztották. Az osztályok delegáltjai megszavazták sporteszközök, azokon belül labdák vásárlását is. A játékok az udvari szünetekben és a napközis udvari foglalkozásokon, alsó és felső évfolyamok számára egyaránt elérhetővé válnak.

Vélemény, hozzászólás?