Pályaválasztási és szakmabemutató nap Veszprémben

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Pannon Egyetemmel és a Veszprém Megyei Kormányhivatallal együttműködve Pályaválasztási és szakmabemutató napot szervez, amelynek helyszíne Veszprém, a Pannon Egyetem Aulája.2022. október 18-i rendezvényen 14:30-18:30 óra között az egyénileg érkező tanulók és szüleik tájékozódhatnak a továbbtanulási lehetőségekről. A rendezvénnyel kapcsolatos információk az alábbi linken elérhetők:  https://veszpremikamara.hu/rendezvenyek/rendezveny/palyavalasztasi-es-szakmabemutato-nap A programon való részvétel díjmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Ezen túl külön regisztráció szükséges a szülői tájékoztatóra és a Pedagógiai Szakszolgálat egyéni pályaválasztási tanácsadására is.

Vélemény, hozzászólás?