Pályaválasztási tippek nyolcadikosoknak

Iskolánkban próbálunk minél több segítséget nyújtani végzős diákjainknak a pályaválasztásban. A két osztályfőnök, Bizonyné Balogh Klára és Járási Adrienn az elmúlt hetekben több alkalmat is teremtett az érdeklődő diákoknak a tájékozódásra, hogy januárban megalapozottan dönthessenek a továbbtanulás irányairól. November 2-án újabb előadásokat hallgathattak meg a nyolcadikosok.

Elsőként a Zozo Ablak és Árnyékolástechnika Kft. képviseletében Dócs Zoltán, valamint a Valeo Auto-Electric Magyarország Kft. munkatársa, Polgári László (system test engineer) beszéltek a munkájukról.

Őket követte a várpalotai Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója.

Dr.Dobos Tamás bemutatta iskoláját, illetve beszélt a választható szakokról, a felvételi eljárásrendről is. Az intézményről és pályaválasztási rendezvényeikről a itt lehet tájékozódni.

Vélemény, hozzászólás?