Nyílt napokat tartottunk iskolánkban

Hosszú idő után, a koronavírus-járvány elmúltával, a korlátozások feloldásának köszönhetően, először tarthattunk nyílt napokat iskolánk mindkét épületében. Február 27-én a Hősök terén, 28-án a Berhidai úton mentek iskolába a szülők, hogy megnézzék, hogyan tanulnak gyermekeik a tanórákon.

Sokan éltek a lehetőséggel, osztályonként akár 6-8 szülő is megjelent reggel nyolc órától a termekben. Érdeklődve figyelték a pedagógusok tanórai munkáját, no és persze csemetéik tanulmányi tevékenységét. A tanórák látogatására egyébként azoknak is lehetősége lesz, akik idén, április 20-21-én íratják be gyermekeiket az iskolánkba. Ők március 7-én, kedden látogathatják a jelenleg 4. osztályokban tanító osztályfőnökök óráit a Berhidai úti épületünkben. Somogyi Veronika 8 órától, Kujberné Bankó Beatrix 9 órától várja a leendő első osztályosok szüleit.

Vélemény, hozzászólás?