Újabb tanulóink tettek sikeres ECDL vizsgát

A 2019/2020. tanév első félévében iskolánk 7. évfolyamának tanulói közül Bajj Marcell, Bécs Gergely, Bránya Boglárka, Gombos Erik, Kovács Zoltán, Lálity Liliána, Ódor Kamilla, Pleszinger Virág, Sarusi Kiss Balázs, Simándi Emma, Sós Henrietta, és Viniczai Adél elvégezte az iskolánk által biztosított ECDL (Európai Számítógép-használati Jogosítvány) vizsgára felkészítő tanfolyamot Béni Norbert informatika tanár vezetésével.

A 7 modulból álló rendszer Prezentáció című témaköréből február 25-én, kedden írták ki a vizsgát az I. István Szakgimnáziumban, melyen részt vehettek. A vizsga eredményéről másnap értesítést is kapnak Erdélyi Andrea igazgatóhelyettestől, aki a vizsgát felügyelte. Eszerint a vizsga mind a 12 tanulónak sikeres volt.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük