Eredményesen szerepeltünk a Világjáró 4 fordulós földrajz versenyen

Országos levelező természetismereti versenyen vettünk részt az előző hónapokban két nyolcadik osztályból és a 7.b osztályból 3 csapattal, Borszukné Kropf Ilona és Tóth Zsuzsa tanárnők irányításával. Résztvevők a 8.a osztályból: Bajj Marcell, Gombos Erik, a 8.b osztályból Ódor Kamilla, Nikolausz Barnabás. a 7.b osztályból Bránya Benedek és Patocskai Noel.

Bajj Marcell, Gombos Erik a 8.a osztályból

Május 25-én kaptunk tájékoztatást a négyfordulós verseny előzetes eredményéről. Eszerint a 7-8. osztályosok csoportos versenyében 38 benevezett csapat közül a 9. helyen végzett iskolánk 7.b osztályosokból álló csapata, felkészítő tanáruk Borszkné Kropf Ilona volt.

A 7.b osztályból Bránya Benedek és Patocskai Noel az országos versenyen 9. helyezést ért el

A nyolcadik osztályosok a 21. és 22. helyen végeztek, őket Tóth Zsuzsa készítette fel.

A 8.b osztályból Ódor Kamilla, Nikolausz Barnabás vett részt a versenyen

Vélemény, hozzászólás?