Biztató szavakkal mosolyt varázsolni az arcokra

A 3. évfolyammal, mind a két 3. osztállyal úgy döntött Kovács Alexa tanító néni, hogy szeretnék felvidítani, megmosolyogtatni Pétfürdőt, ezekben a különös időkben, amit csak tovább nehezít az esős időjárás. Letéphető cédulákat készítettek és ragasztottak ki több helyre. A felső tagozatosokról sem feledkeztek meg, nekik is vittek belőle.

Az üzeneteket a gyerekek találtál ki. A cél az volt, hogy csaljanak mosolyt idegenek arcára is. Volt, aki pozitív gondolatokat írt (pl. Bízz magadban, Képes vagy rá, Nincs lehetetlen). Vannak olyan cédulák, melyeken bókok vannak (Szép vagy, ha mosolyogsz, Okos vagy, szép vagy), illetve páran csináltak nyári kihívást (pl. Ugorj ruhástól a vízbe, Lepd meg egy barátodat).

A céduláknak nincs kifejezetten célközönsége, azok mindenkinek szólnak. Reméljük, hogy aki látja, az egy pillanatra elfelejti minden gondját és tiszta szívből mosolyog egyet!

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?