Ismét sikeres ECDL vizsgát tett néhány végzős tanulónk

Iskolánkban folytatódott az ECDL (Európai Számítógép-használati Jogosítvány) vizsgafelkészítő program. Június 15-én a székesfehérvári I. István Szakgimnáziumban sikeres vizsgát tett hét 8. osztályos tanuló: Bécs Gergely, Bránya Boglárka, Kovács Zoltán, Ódor Kamilla, Sarusi Kiss Balázs, Simándi Emma és Viniczai Adél.

A fotó a 2020. decemberi vizsgáról készült az akkori és a mostani helyszínen

A digitális tanítási rend miatt elmaradt időpontok helyett ezúttal két modulból, számítógépes és online alapismeretekből kellett megmérettetni magukat. Közülük Bécs Gergőnek és Sarusi-Kiss Balázsnak ezzel meglett a 4 alapmodul sikeres vizsgája, így ők megkaphatják az ECDL bizonyítványukat is. A vizsgához szükséges regisztráció költségét (amely 4 évre szól) a Napsugár Alapítvány a Gyermekekért elnevezésű szervezetünk korábban már befizette, és a sikeres vizsga díját is biztosította. 

Vélemény, hozzászólás?