Megint lesz papírgyűjtés az iskolában

Az előző évek hagyományait folytatva, április 13-án délután papírgyűjtést tartunk a Berhidai úti épületünk konyhai bejárat felőli oldalán. A konténert ott helyezzük el, és a mérlegelés is ott történik majd osztályonként. Fontos, hogy csak kötegelt, összekötött, színes és fekete-fehér papírt fogadunk el és rakunk konténerbe. Könyvet is lehet hozni, de kizárólag fedél, borító és gerinc nélkül, csak a papírlapokat veszi át a szállító. A vékony és vastag hullámkartont is elfogadják, de külön gyűjtve, az általuk biztosított BIGBAG zsákokba helyezve.

Az 1-3. osztály szüleit a összegyűjtött, kötegelt papírral 13.00 órától 14.00 óráig várjuk. Utána 4-től 8. évfolyamig húsz percenként jöhetnek az osztályok a papírral. Az időbeosztás: 4. osztályok 14.10-14.30, 5. osztályok 14.30-14.50, 6. osztályok 14.50-15.10, 7. osztályok 15.10-15.30, 8. osztályok 15.30-15.50 az osztályfőnökeik vezetésével.

A papírgyűjtést az iskolai diákönkormányzat szervezi Völgyi Gábor segítő tanár irányításával, a 8. osztályos fiúk segítségével. A legtöbb papírmennyiséget gyűjtő alsó és felső tagozatos osztály jutalomban részesül: a nyertesek egy szabadon felhasználható, tanítás nélküli bónusz napot kapnak. A bevételt a diákönkormányzat iskolánk tanulmányi és egyéb versenyein szereplő tanulók jutalmazására fordítja.

Vélemény, hozzászólás?